PREZENT: Odcinek 7. Kredyt w banku czy u pośrednika?

Witaj w wersji DEMO kursu Kredyt Hipoteczny Krok Po Kroku. Otrzymujesz w prezencie darmową lekcję. Cały kurs to 12 takich lekcji + dostęp do unikalnego kalkulatora + dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Miłego oglądania 😉

Najważniejsze wnioski z odcinka 7:

Poszukiwanie najlepszej oferty kredytu hipotecznego wymaga sporo zachodu. Nie warto się tutaj spieszyć i współpracować z przypadkowymi osobami. W tej części kursu dzielę się z Tobą moim sposobem na to, jak w sposób naprawdę rzetelny podejść do takich poszukiwań.

Takie metodyczne podejście do poszukiwania najlepszej oferty kredytu zdecydowanie zwiększa nasze szanse, ale… nie gwarantuje powodzenia. Dlaczego? Prawda jest taka, że ostatecznie wiele zależy od tego, na jaką trafimy osobę oraz na ile możemy jej zaufać. Oczywiście nie zostawię Cię tu bez wskazówek!

Skorzystaj z obiecanych bonusów do tej lekcji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć sposób pracy pośredników (filmy + checklista). I dodatkowo – wykorzystaj pomoc naszej społeczności w grupie na Facebooku. Tam najłatwiej skontaktujesz się ze mną i z pozostałymi kursantami.

Abyś jeszcze lepiej zrozumiał sposób pracy pośredników – dołączam obiecane bonusy do tej lekcji:

CHECKLISTA KOSZTY do pobrania

Rozmowa z Sebastianem Bilskim:

Rozmowa z Ronaldem Szczepankiewiczem:

Dołącz

do 1558 zadowolonych kursantów

1558

Wybierz pakiet najlepszy dla Ciebie

MINIGdy interesuje Cię jedynie temat kosztów kredytu
349 zł7 lekcji, na 3 lata
Dostęp do unikalnego kalkulatora kredytu hipotecznego
7 pierwszych lekcji video
X

X
X
X

CLASSICIdealny dla każdego, kto chce w pełni skorzystać z kursu
379 złpełny kurs, na 3 lata
Dostęp do unikalnego kalkulatora kredytu hipotecznego
Komplet 12 lekcji video
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Lekcje w formacie mp3
Prezentacje w formacie pdf
X

PREMIUMOferta limitowana z indywidualnymi konsultacjami
1379 złkurs na 3 lata i 2h konsultacji
Dostęp do unikalnego kalkulatora kredytu hipotecznego
Komplet 12 lekcji video
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Lekcje w formacie mp3
Prezentacje w formacie pdf
2 godziny konsultacji ze mną na Skype lub w Warszawie

POSTĘP

Piotr Szymański

Dzięki zdobytej wiedzy i pełnej świadomości wszystkich parametrów wpływających na koszty kredytu miałem szansę negocjować z pośrednikami i bankami niemal na równym poziomie wiedzy. Bardzo przydał mi się również kalkulator kosztów, dzięki któremu mogłem szybko zweryfikować i porównać rzeczywiste koszty poszczególnych ofert. Uważam, że odbycie Twojego kursu powinno być pozycją obowiązkową dla wszystkich osób, które planują podpisanie umowy kredytowej. Była to jedna z moich najlepszych inwestycji, jaką mogłem zrobić kupując mieszkanie. Marcinie, dziękuję za możliwość uczestniczenia w Kursie “Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku” .

Ariadna Wiczling

Kurs “Kredyt hipoteczny krok po kroku” spełnia w 100% obietnicę zawartą w tytule. Marcin wyjaśnia wszystkie niuanse związane z braniem kredytu - jasno i po ludzku. Do kursu dołączony jest kalkulator (aplikacja internetowa), który pozwala spojrzeć w przejrzysty sposób na każdą ofertę banku i dobrze ją prześwietlić, aby podjąć właściwą decyzję. Ogromnym plusem uczestnictwa w kursie jest również grupa facebookowa, gdzie można uzyskać wsparcie i odpowiedzi na dręczące nas pytania przy nawet bardzo indywidualnej sytuacji. Są wywiady z ekspertami, ciekawe dyskusje. Kurs zmniejsza poziom stresu i pozwala wiele oszczędzić na kosztach kredytu. Zdecydowanie polecam.

Natalia Kołodziejczyk

W klika dni po zakupie i obejrzeniu Twojego kursu podpisałam umowę rezerwacyjną i właśnie składam wnioski o kredyt hipoteczny. Duża w tym Twoja zasługa, bo teraz już wiem, że kredytu nie warto się bać, a swoją wiedzą zadziwiłam doradcę finansowego :) Wiedza, jaką teraz posiadam oraz mój spokój są bezcenne. Boimy się przecież tego, czego nie znamy, a teraz już się nie boję.

Paulina Markowska

Kurs "Kredyt hipoteczny krok po kroku" pochłonęłam w jeden dzień, nie mogąc się odkleić. Po ukończeniu wiedziałam, że to coś, czego mi było trzeba: szybko, łatwo i w przystępnej formie, bez zbędnych dygresji, odbiegania od tematu. Dzięki wiedzy z kursu wiedziałam jak sprawdzać oferty w bankach i miałam satysfakcję widząc, że nie łatwo mnie nabrać. Podając konkretny przykład: pani z banku zasugerowała ofertę jako "najkorzystniejszą", która była o 22 tysiące droższa od najtańszej z tego samego banku... Jednym słowem: polecam!

Paweł Wajde

Przyznam, że zastanawiałem się, czy jest mi potrzebny Kurs “Kredyt hipoteczny krok po kroku”, skoro posiadam wykształcenie z zakresu finansów i pracowałem kilka lat w branży finansowej. Stwierdziłem jednak, że warto sprawdzić ten kurs. "Połknąłem" go w jeden dzień i muszę przyznać, że wiedza przekazana mi w tym kursie nie tylko ugruntowała to, co już wiedziałem, ale zwróciła moją uwagę na kwestie, o których wcześniej nie myślałem (nigdy wcześniej nie zaciągałem kredytu hipotecznego). Treści zawarte w kolejnych krokach kursu są przekazana w sposób bardzo przyjazny i zrozumiały nawet dla laika tematyki finansów. Moja żona oglądała kurs razem ze mną i przyswoiła całą potrzebną wiedzę z dużą łatwością, dzięki czemu mogliśmy wspólnie podejmować mniejsze i większe wybory odnośnie naszego kredytu hipotecznego. Bardzo dużą zaletą kursu okazał się kalkulator finansowy. Liczby nie kłamią, co mogliśmy jasno zobaczyć dokonując porównań przedstawionych nam ofert kredytowych i dzięki temu wybrać tę najlepszą dla nas (wcale nie była to ta, która wydawała się nam najlepsza, zanim użyliśmy kalkulatora). Po dwóch miesiącach od przejścia kursu uzyskałem kredyt hipoteczny i mam przekonanie, że zrobiłem to z głową.

Justyna Buczko

Czytając wypowiedzi różnych "doradców" i słuchając opinii "szczęśliwych" posiadaczy kredytu byłam przeszczęśliwa, że w końcu i mnie stać na 30-letni kredyt. W końcu spełni się moje marzenie o domu z ogródkiem. Zaciągnę kredyt i spokojnie będę sobie spłacała raty, przez ...30 lat. No właśnie - 30 lat. I o ile rata kredytu wyliczona przez doradcę nie stanowiła dla mnie bariery, to czas spłaty już tak. Gdybym zaciągnęła kredyt w tym momencie, ostatnią ratę zapłaciłabym w wieku 59 lat. Przerażające? Dla mnie bardzo. Szukałam w Internecie informacji, jak skutecznie nadpłacać kredyt. [...] No i trafiłam na blog Marcina i jego kalkulator :) Kurs przerobiliśmy z mężem w tydzień. Prosty język, bez koloryzowania jakie z tego kredytu hipotecznego "cudo", pomoce w formie PDF potrzebne przy wizycie w banku. No i co najważniejsze KALKULATOR! którym można sobie liczyć scenariusze spłat. Chyba nic nie daje większego spokoju przy zaciąganiu kredytu niż pełna świadomość, na co idą ciężko zarobione przez nas pieniądze i jakie kroki należy podjąć, aby tych pieniędzy oddać jak najmniej. Polecam całym sercem kurs, bo z niego w przejrzysty sposób można się dowiedzieć, jak zaciągnąć kredyt, na co uważać oraz jak najszybciej się takiego kredytu pozbyć. Pozdrawiam.

Albert Wojciechowski

Kurs “Kredyt hipoteczny krok po kroku” wpadł mi w ręce, gdy nosiłem się z zamiarem wzięcia kredytu hipotecznego na dokończenie budowy własnego domu jednorodzinnego. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na kurs (warto powiedzieć, że idąc do składu budowlanego po zakup materiałów budowlanych często zostawiałem w kasie znacznie większe sumy pieniędzy ;-) ). Co do samego kursu, to Marcin przedstawił sedno sprawy, jaką jest kredyt hipoteczny, w tak przejrzysty i intuicyjny sposób, że prościej się już nie da. [...] Po ukończeniu kursu byłem w 100% gotowy na rozmowę z doradcą kredytowym i bankiem. Powiem więcej: w jednym z banków, gdy poszedłem na rozmowy dotyczące wniosku kredytowego, usłyszałem, że dawno nie trafił im się tak przygotowany klient. [...] Czułem się jak równy z równym, a nie kolejnym petentem w murach banku. Jeden z banków nie chciał słyszeć o negocjacjach mówiąc, że to są obecnie najlepsze warunki na rynku... Uwierzyłbym, gdyby nie kurs Marcina ;-). [...] Okazało się po kilku dniach, że jednak można negocjować i dostałem lepsze warunki niż się spodziewałem :-) [...] Jednym słowem, kurs Marcina Iwucia "Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku" polecam każdemu, kto zamierza wziąć kredyt hipoteczny.

Paweł Czekaj

Jestem typem osoby, która niechętnie podchodzi do jakichkolwiek wydatków. Wpisuję się w definicję osoby oszczędnej, która przemyślanie podchodzi do swoich wydatków, która waży każdy z nich. Jedną z takich decyzji jest wzięcie kredytu hipotecznego. Planuje wybudowanie domu przy pomocy kredytu hipotecznego. Podczas trwającego już prawie dwa lata procesu przygotowań, zezwoleń i wycen niejednokrotnie próbowano już nadwyrężyć moje zaufanie i naciągnąć na zupełnie niepotrzebne koszty. Jedną z najważniejszych decyzji jest wzięcie kredytu hipotecznego. Kredyt ten, w przeciwieństwie do innych, pozostanie z nami na długie lata. Wzięcie najlepszego dla siebie kredytu jest dlatego niesamowicie ważne. Kurs ten całkowicie wyczerpuje wszystkie kwestie dotyczące kredytu hipotecznego, Marcin stara się w jak najbardziej zrozumiały sposób przekazać wszystkie rzeczy, na które musimy zwrócić uwagę, przedstawia, jakie ma znaczenie zdolność kredytowa i w jaki sposób ją budować, pomaga wybrać odpowiedni kredyt dla naszych zdolności kredytowych, a ostatecznie czy i jak nadpłacać kredyt. Poszczególne rozdziały zawierają materiały pomocnicze, które możemy użyć podczas rozmów z bankami, by wynegocjować najlepsze warunki, dodatkowo - uczestnictwo w grupie na Facebooku, gdzie można zadawać nurtujące pytania i błyskawicznie otrzymujemy odpowiedzi od uczestników.W moim przypadku kurs zwrócił się aż z nadwyżką, różnica kosztów pomiędzy wybranym przeze mnie bankiem, a ostatecznym, wyniosła przeszło pięć tysięcy złotych!

Kalkulator z wykresami

Nawigacja


Dołącz do grupy

Materiały do pobrania